
Український віночок об’ємний зі стрічками Іванка Handmade
970 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KV1-3702
Відправка з 27 травня 2026+380 (50) 948-43-14
+380680004957У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Український віночок «Іванка» — це ніжний об’ємний аксесуар, який поєднує традиційну українську символіку та сучасну декоративну подачу. Гармонійна композиція з ромашок, гербер, декоративних ягід та зелені створює легкий, повітряний та водночас виразний образ.
Вінок ідеально підходить для святкових подій, фотосесій та сценічних виступів. Завдяки міцному дротовому каркасу добре тримає форму, а регульовані стрічки дозволяють комфортно зафіксувати його на голові. Легкий і зручний у носінні навіть протягом тривалого часу.
Довжина: 33 см
- Висота: 12 см
- Ширина: 29 см
- Тематика: українська символіка
- Тип: вінок
- Обхват голови: 54–60 см
- Регулювання: стрічка
- Колір: білий, рожевий, бузковий
- Матеріал: штучні квіти, дріт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Різні кольори |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Стан | Новий |
| Тип | Вінок |
| Стиль | Етнічний |
| Характеристики | |
| Висота: | 12 см |
| Тематика: | українська символіка |
| Матеріал: | штучні квіти, штучне листя, атлас |
| Окружність голови: | 54-60см, регулюється стрічкою |
| Кріплення: | стрічка |
| Довжина: | 30 см |
| Ширина: | 29 см |
| Колір: | білий, рожевий, бузковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴



