
Український віночок корона з променями зі срібними гвоздиками
695 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KV1-2999
Відправка з 27 травня 2026+380 (50) 948-43-14
+380680004957У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Український віночок корона з променями зі срібними гвоздиками 52510 це ефектний святковий аксесуар, який поєднує сучасний блиск і елементи національної стилістики. Срібні гвоздики створюють ніжний, елегантний образ, а промені додають відчуття урочистості та яскравого акценту.
Легка конструкція на обручі зручна у носінні та добре тримається на голові. Такий віночок ідеально підходить для фотосесій, сценічних виступів, тематичних свят, фестивалів та яскравих образів для особливих подій.
Довжина: 50 см
- Висота: 35 см
- Ширина: 5 см
- Тематика: карнавал, косплей, новий рік, Хелловін
- Тип: корона
- Додаткові характеристики: на обручі
- Колір: срібний
- Матеріал: пластик, штучні квіти
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сріблястий |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вінок |
| Стиль | Етнічний |
| Виробник | С. Промінь |
| Характеристики | |
| Висота: | 35 см |
| Тематика: | Карнавал, Косплей, Новий рік, Хелловін |
| Матеріал: | пластик, штучні квіти |
| Довжина: | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴


