
Український віночок корона з променями з трояндами золотий
695 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: KV1-2997
Відправка з 27 травня 2026Розкішний український віночок корона з променями у золотому виконанні створений для яскравих образів, фотосесій та сценічних виступів. Ефектна конструкція з променями додає образу урочистості та сяйва, а золоті троянди підкреслюють елегантність та святковий настрій.
Легкий та зручний у носінні, аксесуар добре фіксується на голові та не створює дискомфорту навіть під час тривалого використання. Ідеально підходить для косплею, святкових подій, виступів, фотозйомок та тематичних заходів.
Тип виріб: український віночок корона з променями
• Колір: золотий
• Матеріал: пластик, штучні квіти
• Декор: троянди, промені декоративні
• Призначення: фотосесії, свята, сцена, косплей, події
• Кріплення: на обручі
• Конструкція: легка та міцна
Довжина, см: 46
Висота, см: 30
Ширина, см: 5
Тематика: Карнавал, Косплей, Новий рік, Хелловін
Тип: Корона
Колір: золотистий
Матеріал: пластик, штучні квіти
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | С. Промінь |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Золотистий |
| Оздоблення та прикраси | Квіти |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Вінок |
| Стиль | Етнічний |
| Характеристики | |
| Висота: | 30 см |
| Тематика: | Карнавал, Косплей, Новий рік, Хелловін |
| Матеріал: | пластик, штучні квіти |
| Довжина: | 46 см |
- Ціна: 695 ₴


