Книга сейф Італія 24 см — стильна та містка схованка для надійного зберігання ваших цінностей! Завдяки реалістичному дизайну з ілюстрацією у стилі Італії, сейф виглядає як справжня книга та легко маскується серед інших на полиці.
Всередині розміщений металевий бокс із замком, який забезпечує безпечне зберігання грошей, документів, прикрас та інших важливих речей. Завдяки збільшеним внутрішнім розмірам ви можете зручно зберігати купюри або документи формату до 17 × 10 см.
Зовнішня частина виконана з пластику з якісною імітацією сторінок, що робить книгу максимально реалістичною. У комплекті передбачено ключі для додаткового захисту.
Це чудовий подарунок для друзів, родичів чи колег — практичний, оригінальний і водночас стильний аксесуар для дому або офісу.
Характеристики:
- Ширина, см: 5,5
- Висота, см: 15,5
- Довжина, см: 24
- Додаткові характеристики: внутрішній розмір сейфа 17 × 10 × 5 см
- Колір: бежевий
- Матеріал: пластик, метал
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Колір | Різні кольори |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 155 мм |
| Зовнішня ширина | 55 мм |
| Зовнішня глибина | 240 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 100 мм |
| Внутрішня ширина | 50 мм |
| Внутрішня глибина | 170 мм |
| Характеристики | |
| Матеріал: | пластик, метал |
- Ціна: 1 025 ₴




