
Пікантні трубочки Віллі для коктейлів (уп. 10шт)
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: PV1-2852
+380 (50) 948-43-14
+380680004957У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представляємо вашій увазі оригінальні трубочки для коктейлів у формі чоловічого статевого органу. Їхній гумор і креативність зроблять будь-яку вечірку незабутньою! Пікантні трубочки Віллі для коктейлів (уп. 10шт) — це не просто аксесуар, а справжній арт-об’єкт, який викличе безліч емоцій та підніме настрій.
Ідеально підходять для вечірок, мальчишників, святкувань днів народження або будь-яких веселих заходів. У наборі 10 штук, довжина кожної трубочки — 19 см. Підходять як для чоловіків, так і для жінок, додаючи розваг під час вечері або у компанії друзів.
Характеристики
-
Колір: бежевий
-
Матеріал: пластик
-
Довжина трубочки: 19 см
-
Кількість в упаковці: 10 шт.
-
Виробник: Китай
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Посуд |
| Призначення | Універсальний |
| Колір | Бежевий |
| Тематика | Жарти |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина: | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴


