
Венецианская маска «Дива» — декоративная карнавальная маска (розовый, сиреневый)
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: KMV-8108
+380 (50) 948-43-14
МенеджерУ компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Венеціанська маска «Діва» — елегантний аксесуар для балів, карнавалів і тематичних фотосесій. Традиційний стиль маски поєднаний з легкістю пластику та декоративними перами: маска приховує обличчя, додає таємничості й перетворює будь-який образ. Ідеальна для вечірок, театральних постановок, венеціанських вечірок або як ефектний елемент костюма. Доступні кольори: рожевий та сиреневий; довжина пера — 15 см.
Характеристики:
-
Ширина: 0,8–0,9 см (в зависимости от варианта)
-
Высота: 25 см
-
Длина: 20 см
-
Дополнительные характеристики: длина пера — 15 см
-
Цвет: розовый, сиреневый
-
Материал: пластик, перо
-
Производитель: Китай
-
Назначение: карнавал, бал, фотосессия, театр
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Унисекс |
| Тематика костюма | Венецианские маски |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Розовый |
| Размер | One Size |
| Характеристики | |
| Дополнительные характеристики: | длина пера: 15см |
| Матеріал: | пластик (основа), декоративне перо |
| Довжина пера: | 15 см |
| Висота: | 25 см |
| Довжина: | 20 см |
| Ширина: | 0,9 см |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴






